godz. | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | sobota |
9:00 |
AKROBATYKA POWIETRZNA NA SZARFACH
podstawowa 6+ LAT Trener adelajda flont |
||||
10:00 |
AKROBATYKA POWIETRZNA NA SZARFACH
podstawowa 6+ LAT Trener adelajda flont |
||||
11:15 |
AKROBATYKA POWIETRZNA NA SZARFACH
kontynuacja 6+ LAT Trener adelajda flont |
||||
12:15 |
AKROBATYKA POWIETRZNA NA SZARFACH
kontynuacja 10+ LAT Trener adelajda flont |
||||
16:00 |
Akrobatyka
podstawowa 7+ LAT Trener daria franczyk | ||||
17:00 |
Akrobatyka
podstawowa 6-10 LAT Trener daria franczyk |
Akrobatyka
średniozaawansowana 6-10 LAT Trener daria franczyk |
flipping
podstawowa 8-12 LAT Trener mikołaj bąk |
junior gym
podstawowa 3-4 LATA Trener paulina jurczyk | |
gimnastyka
kontynuacja 6-9 LAT Trener Krystian Adamczyk |
funjump
podstawowa 5-6 LAT Trener julia czajor |
akrobatyka
podstawowa 8+ LAT Trener daniel wolak | |||
akrobatyka
podstawowa 5-7 LAT Trener Krystian Adamczyk |
AKROBATYKA POWIETRZNA NA SZARFACH
podstawowa 6-8 LAT Trener ilona prokop | ||||
acrofun
kontynuacja 5-7 LAT Trener daniel wolak |
gimnastyka
podstawowa 6-8 LAT Trener Magdalena Drobniak | ||||
freerunning
podstawowa 7+ LAT Trener rafał wiorek |
funjump
podstawowa 4-6 LAT Trener daria franczyk | ||||
18:00 |
gimnastyka
podstawowa 5-7 LAT Trener Krystian Adamczyk |
Akrobatyka
średniozaawansowana 10-16 LAT Trener daria franczyk |
Akrobatyka
średniozaawansowana 2H 9-16 LAT Trener daria franczyk |
funjump
podstawowa 5-6 LAT Trener daria franczyk | |
Cheerleading
podstawowa 6-10 LAT Trener daria franczyk |
freerunning
podstawowa 7+ LAT Trener rafał wiorek |
flipping
średniozaawansowana 12+ LAT Trener mikołaj bąk |
zajęcia ogólnorozwojowe
kontynuacja 6-9 LAT Trener daniel wolak | ||
akrobatyka
podstawowa 8-10 LAT Trener Krystian Adamczyk |
AKROBATYKA POWIETRZNA NA SZARFACH
podstawowa 8-10 LAT Trener ilona prokop | ||||
zajęcia ogólnorozwojowe
kontynuacja 6-9 LAT Trener daniel wolak |
junior gym
podstawowa 3-4 LATA Trener paulina jurczyk | ||||
gimnastyka
podstawowa 6-8 LAT Trener Magdalena Drobniak | |||||
18:30 |
AKROBATYKA POWIETRZNA NA SZARFACH
zaawansowana Trener Yulia Timofeeva |
AKROBATYKA POWIETRZNA NA SZARFACH
zaawansowana Trener Yulia Timofeeva | |||
19:00 |
Cheerleading
podstawowa 10-16 LAT Trener daria franczyk |
flipping
zaawansowana 12+ LAT Trener mikołaj bąk |
zajęcia ogólnorozwojowe
kontynuacja 10+ LAT Trener daniel wolak | ||
freerunning
zaawansowana 7+ LAT Trener rafał wiorek | |||||
akrobatyka
podstawowa 11-13 LAT Trener Krystian Adamczyk | |||||
zajęcia ogólnorozwojowe
podstawowa 10+ LAT Trener daniel wolak | |||||
20:00 |
freerunning
podstawowa 15+ LAT Trener rafał wiorek |