godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
17:00
Gimnastyka Początkująca
6-9 LAT
Trener Aleksandra Batko
akrobatyka Początkująca
6-9 LAT
Trener Aleksandra Batko
Gimnastyka kontynuacja
9+ LAT
Trener Aleksandra Batko
Gimnastyka 2H zaawansowana
9+ LAT
Trener Aleksandra Batko
acrofun Początkująca
5-7 LAT
Trener Adrian Stępień
acrofun Początkująca
5-7 LAT
Trener Adrian Stępień
Gimnastyka Początkująca
6-9 LAT
Trener Adrian Stępień
Gimnastyka Początkująca
8-12 LAT
Trener Adrian Stępień
akrobatyka Początkująca
7-10 LAT
Trener Daria Franczyk
Gimnastyka Początkująca
7-10 LAT
Trener Daria franczyk
akrobatyka Początkująca
7-10 LAT
Trener Daria Franczyk
Gimnastyka korekcyjna Początkująca
5+ LAT
Trener Maciej Pietrzycki
Tricking Początkująca
8-12 LAT
Trener Maciej Jeger
funjump kontynuacja
4-5 LAT
Trener Julia Czajor
18:00
Gimnastyka Początkująca
10+ LAT
Trener Aleksandra Batko
akrobatyka Początkująca
10+ LAT
Trener Aleksandra Batko
akrobatyka kontynuacja
9+ LAT
Trener Aleksandra Batko
akrobatyka Początkująca
8-12 LAT
Trener Adrian Stępień
zajęcia ogólnorozwojowe Początkująca
6-9 LAT
Trener Adrian Stępień
Gimnastyka Początkująca
10+ LAT
Trener Adrian stępień
zajęcia ogólnorozwojowe Początkująca
6-9 LAT
Trener Adrian Stępień
akrobatyka średniozaawansowana
9-12 LAT
Trener Daria Franczyk
Gimnastyka średniozaawansowana
9-12 LAT
Trener Daria Franczyk
akrobatyka średniozaawansowana
9-12 LAT
Trener Daria Franczyk
funjump Kontynuacja
4-5 LAT
Trener Julia Czajor
tricking Kontynuacja
12+ LAT
Trener Maciej Jeger
freerunning Początkująca
7+ LAT
Trener Kamil Gulczyński (zastępstwo)
freerunning Początkująca
7+ LAT
Trener Kamil Gulczyński (zastępstwo)
19:00
akrobatyka Początkująca
dorośli
Trener Adrian Stępień
zajęcia ogólnorozwojowe podstawowa
10+ LAT
Trener Adrian Stępień
Gimnastyka Początkująca
dorośli
Trener Adrian stępień
zajęcia ogólnorozwojowe kontynuacja
10+ LAT
Trener Adrian Stępień
akrobatyka Początkująca
13+ LAT
Trener Daria Franczyk
gimnastyka podstawowa
13+ LAT
Trener Daria Franczyk
akrobatyka podstawowa
13+ LAT
Trener Daria Franczyk
freerunning zaawansowana
7-14 LAT
Trener Kamil Gulczyński (zastępstwo)
freerunning zaawansowana
7-14 LAT
Trener Kamil Gulczyński (zastępstwo)